Hlavní stránka FM ve světě Kontakty
O společnosti FM Group

O FM GROUP
Nákup výrobků

PRODEJ ZBOŽÍ
Registrace nového člena

REGISTRACE ČLENŮ


Výběr z produktů FM

Registrace

Dámský parfém FM 33 nezaměňujte s Light Blue - Dolce & Gabbana

Dámský parfém FM 33
Osvěžující citrusová vůně, která z Vás udělá oázu uprostřed pouště.

Dámský parfém FM 23 nezaměňujte s Amor Amor - Cacharel

Dámský parfém FM 33
Návyková vůně lásky, která fascinuje a vzrušuje!

Pánský parfém FM 301 nezaměňujte s Only the Brave - Diesel

Pánský parfém FM 301
Nová vůně, jenž posílí Vaše ego. Je určena pro odvážné může, které nezastaví žádná překážka.

Antiperspirant - sprej FoodCare

Antiperspirant - sprej FoodCare
Nadměrné pocení a nepřijemný zápach je již minulostí! Aktivní látky regulují práci potních žláz.

Parfém na vlasy FM 147 nezaměňujte s The One - Dolce & Gabbana

Parfém na vlasy FM 147
Spojení luxusu, elegance a milostné extáze. Vůně pro nejnáročnější ženy.

FM Group nabízí možnost stát se registrovaným členem, čímž získáte doživotní slevu 30% na veškeré výrobky společnosti FM Group. Doručení objednávky je většinou do druhého dne na jakoukoliv adresu v ČR kurýrní službou, libovolný způsob objednávání. Většími nákupy získáváte další slevy a zajímavé dárky.

Slevu, kterou získáte registrací, můžete využít k prodeji. Kupujete za členské ceny, prodáváte za katalogové a rozdíl vám jde okamžitě do kapsy. Stačí lidem ve Vašem okolí ukázat vzorkovník vůní, který dostanete k registraci. Vzorkovník můžete lidem na pár dní půjčit a oni Vám ho často vrátí i s velkou objednávkou. A vás to stojí opravdu minimum času!

Stěžejním produktem jsou parfémy, jelikož se jedná o parfémy, které jsou levné, lidé si je rádi kupují, neboť tím velmi ušetří a můžou mít více parfémů za cenu, za kterou by si běžně koupili jen jednu předraženou toaletní nebo parfemovanou vodu v parfumérii. Navíc nemusí chodit do parfumerie nebo platit poštovné při nákupu na internetu.

Chcete se tedy stát registrovaným členem? Jedinou podmínkou registrace do firmy FM Group je zakoupení vzorkovníku - sady vzorků vůní FM Group tzv. "startéru" a vyplnění smlouvy pro distributora.

Tato startovací sada slouží jako hlavní prostředek k prodeji parfémů a obsahuje vše potřebné, co pro jejich prodej potřebujete. Kromě vzorků obsahuje například katalogy, distributorský ceník a hlavně smlouvu pro distributora. Pokud tuto smlouvu vyplníte a zašlete na uvedenou adresu, stáváte se oficiálním distributorem FM Group a můžete nakupovat výrobky FM za velkoobchodní ceny, které jsou určeny jen pro distributory!

Startovací sady si můžete objednat v našem eshopu:

Startovací sada vzorků 150 vůní - kufřík

Startovací sada vzorků 10 vůní - mini vzorník

Startovací sada


Další poplatky za registraci už neexistují. K běžnému prodeji výrobů FM Group také není potřeba vlastnit živnostenský list.