Hlavní stránka FM ve světě Kontakty
O společnosti FM Group

O FM GROUP
Nákup výrobků

PRODEJ ZBOŽÍ
Registrace nového člena

REGISTRACE ČLENŮ


Výběr z produktů FM

O firmě FM Group

Dámský parfém FM 33 nezaměňujte s Light Blue - Dolce & Gabbana

Dámský parfém FM 33
Osvěžující citrusová vůně, která z Vás udělá oázu uprostřed pouště.

Dámský parfém FM 23 nezaměňujte s Amor Amor - Cacharel

Dámský parfém FM 33
Návyková vůně lásky, která fascinuje a vzrušuje!

Pánský parfém FM 301 nezaměňujte s Only the Brave - Diesel

Pánský parfém FM 301
Nová vůně, jenž posílí Vaše ego. Je určena pro odvážné může, které nezastaví žádná překážka.

Antiperspirant - sprej FoodCare

Antiperspirant - sprej FoodCare
Nadměrné pocení a nepřijemný zápach je již minulostí! Aktivní látky regulují práci potních žláz.

Parfém na vlasy FM 147 nezaměňujte s The One - Dolce & Gabbana

Parfém na vlasy FM 147
Spojení luxusu, elegance a milostné extáze. Vůně pro nejnáročnější ženy.

Při nákupů produktů FM Group nemusíte platit za drahou značku. Díky FM Group získáte stejné vůně, jaké se skrývají uvnitř drahých flakonků značkových společností za nesrovnatelnou cenu. Tyto vůně pod značkou FM Group získáte za zlomek ceny.

FM Group se zabývá zejména výrobou parfémů, které mají stejné složení jako Hugo Boss, Dolce & Gabanna, Armani, Lacoste a mnoho dalšího, ovšem za nesrovnatelně nižší cenu. A jak je to možné? Je to dáno způsobem prodeje přes distributory, kdy nemusíte platit za drahý obchod a prodavače. Ale to podstatné je, že neplatíte za drahou značku, ale pouze za vůni!

Platné zákony neumožňují vůně patentovat a na tom je postavena obchodní strategie společnosti FM Group. Nadnárodní firma FM Group nakupuje vonné esence od stejných firem jako výrobci drahých značek a ve vlastních továrnách k nim přidá další 4% vonných látek a plní je do svých flakónů. Výsledkem je velice kvalitní parfém, který pod značkou FM Group stojí o 70-90% méně, než ty samé "značkové vůně" v parfumerii. Flakonek a nápis na něm vůni parfému neovlivní!

Chci si nyní prohlédnout sortiment zboží FM Group!

Produkty FM Group

FM Group v roce 2004 přechází na síťový marketing a tento způsob prodeje, který umožní prodávat parfémy a kosmetiku FM Group každému spotřebiteli, katapultuje společnost na výsluní. Nyní FM Group působí již v mnoha zemích po celém světě a její výsledky dokazují, že jsou zákazníci s parfémy a kosmetikou FM nadmíru spokojeni!

Staňte se distributory FM Group také vy!

I vy se můžete stát nejen spotřebitelem, ale také prodejcem výrobků FM Group a získat tak kontrolu nad svojí finanční situací!

Jako člen FM Group (distributor) budete moci nejen nakupovat výrobky FM pro sebe a své blízké za ještě nižší cenu, ale také můžete nabízet katalog FM výrobků a testery jednotlivých vůní zákazníkovi, aby si je mohl vyzkoušet nebo porovnat s originálem. Budete si tak moci vydělat prodejem špičkových parfémů se známými vůněmi o které je v současné době opravdu velký zájem a který se stále zvyšuje tím, jak značka FM Group vstupuje ve všeobecné povědomí jako výrobce opravdu kvalitních produktů. Opravdová síla FM Group totiž spočívá v mimořádně kvalitním sortimentu vůní. Váš čistý zisk z každého prodaného výrobku FM Group bude ihned minimálně 30%, ale můžete postupovat výše a postupem času vydělávat ještě mnohem víc!

Chci se nyní registrovat jako distributor FM Group!